Zbuduj karierę z Secret Garden

Dołącz do zespołu i twórz z nami nowoczesną firmę, w której rozwiniesz swoją pasję.


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/serwer215492/public_html/secretgarden.pl/wp-content/themes/secretgarden/partials/layout-mixed.php on line 9

Dlaczego warto pracować w Secret Garden?

W Secret Garden dbamy o pracowników i warunki, w jakich pracują. Zbudowaliśmy nową kuchnię centralną o powierzchni 500m², która podobnie jak kuchnie w naszych restauracjach, wyposażona jest w nowoczesny i profesjonalny sprzęt.

Nasi pracownicy zatrudnieni są na umowy o pracę (pełne wynagrodzenie) z atrakcyjnym systemem premii, a w większości naszych lokali praca trwa do godziny 16, co wyróżnia naszą firmę na rynku żywienia zbiorowego.

Stawiamy na ludzi, dlatego służymy naszym współpracownikom pomocą i wsparciem na każdym etapie. Od opiekuna, który pomaga wdrożyć się w nasz sposób pracy, przez system szkoleń, po budowanie ścieżek kariery prowadzących do awansu w strukturach spółki.

Wyślij CV

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Secret Garden wyślij CV na adres kontakt@secretgarden.pl

 

W wiadomości dodaj treść zgody: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko [NAZWA STANOWISKA] prowadzonej przez firmę Secret Garden sp. z o.o. Oświadczam, że podanie danych było dobrowolne i wiem o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania lub wycofania zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie.”