Poznajmy się! Secret Garden – restauracje dla biznesu i catering dla firm w Poznaniu!

Witaj na naszym blogu! Stworzyliśmy go z myślą o tym, by uchylić Ci nieco kulisy działalności Secret Garden. Przybliżyć naszą ofertę oraz zaproponować ciekawe artykuły, które być może staną się impulsem do wprowadzenia udogodnień w Twojej własnej firmie! Mamy nadzieję, że znajdziesz tu wiele inspiracji, pomysłów, a co ważniejsze informacji, które będziesz mógł wykorzystać na potrzeby Twojego biznesu. Nie przedłużając, zapraszamy do lektury!

Nasza przygoda z Secret Garden rozpoczęła się w 2014 roku. To wówczas troje przyjaciół postanowiło połączyć swoje siły i dotychczasowe doświadczenia biznesowe, by stworzyć sieć restauracji i stołówek w miejscach pracy, oferujących wysokiej jakości, pełnowartościowe posiłki dla pracowników. Zapytasz, dlaczego restauracje? To proste! Dobre jedzenie i eksperymenty w kuchni to od zawsze nasza wspólna pasja! Zrodzona z zamiłowania do podróży, podczas których nie raz mieliśmy okazję próbować ciekawych, dotąd nieznanych nam smaków. Jednak, co ważniejsze, sami jesteśmy pracodawcą. I jako pracodawca mamy świadomość, że to zadowolenie naszych pracowników przyczynia się w dużej mierze do sposobu, w jaki wykonują swoje codzienne obowiązki. Być może zabrzmi to banalnie, ale wierzymy, że powiedzenie „jak Polak głodny, to zły” ma w sobie wiele prawdy. Dlatego uważamy, że zapewnienie pracownikom dostępu do smacznych i ciepłych posiłków  w miejscu pracy nie tylko wpływa na ich dobry humor i satysfakcję, ale przede wszystkim pozwala zregenerować siły i uzupełnić węglowodany, co przyczynia się do zwiększenia wydajności ich pracy.

Secret Garden – O firmie

Secret Garden to przede wszystkim sieć kantyn i restauracji w kompleksach biurowych, instytucjach edukacyjnych i firmach, która oferuje wyłącznie dobrej jakości posiłki, przygotowywane z produktów pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców! Zapewniamy także dostawy posiłków do firm na terenie Poznania i Wielkopolski oraz profesjonalny catering dla biznesu. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego nieustannie dbamy o jakość dań i czystość naszych lokali, które są pod stałą kontrolą inspektorów sanitarnych. Secret Garden to zespół zgranych ludzi pracujących pod okiem profesjonalnych szefów kuchni. Każdego dnia przygotowują smaczne i różnorodne dania z wykorzystaniem naturalnych składników! Dlaczego to dla nas tak ważne? Ponieważ jesteśmy odpowiedzialni za niemal 2500 posiłków każdego dnia i pragniemy, by każdy z nich zaspokajał wymogi naszych klientów. 

Restauracje dla biznesu Poznań

Od ponad sześciu lat prowadzimy obiekty gastronomiczne na terenie Wielkopolski i miasta Poznania. Obecnie jest to pięć lokalizacji, które zaprojektowane zostały tak, by wpisywać się w wymogi oraz wygląd kompleksów biurowych, których są częścią:

Dbamy o różnorodność i wybór, dlatego w naszych obiektach codziennie serwujemy minimum 5 różnych dań głównych, w tym opcje wegetariańskie, dzięki czemu wydajemy ponad 2000 paragonów.

Dostawy posiłków do firm – Poznań i Wielkopolska

Nie tylko posiłki na miejscu, ale także dostawy do wybranych firm na terenie Poznania oraz  nawet do 50 km od miasta! Dzięki doświadczeniu naszych kierowców dostarczamy posiłki punktualnie zarówno do położonego w pobliżu Swarzędza, jak i Wągrowca, Wronek czy  Nowego Tomyśla! Proponujemy szeroki wybór dań – od pożywnych śniadań i kanapek, pysznych lekkich sałatek i przekąsek, do obiadów i lunchów!

Catering dla firm – Poznań i Wielkopolska

Jeśli choć raz organizowałeś szkolenie, konferencję, firmową imprezę lub event wiesz zapewne, że nie łatwo wybrać odpowiedni catering. Obok wyglądu i smaku dań liczy się przecież cena! W naszej ofercie proponujemy zarówno drobne usługi cateringowe stworzone na potrzeby przerw kawowych i konferencyjnych, jak i możliwość zamówienia cateringu nawet dla kilkuset osób w przypadku większych wydarzeń. Wszystko to oczywiście w konkurencyjnych cenach!

Secret Garden – wartości i cele

Wiemy, że znalezienie właściwego partnera biznesowego wymaga czasu. Niestety, często nie udaje się trafić za pierwszym razem. Stopniowo, metodą prób i błędów odkrywamy jakie właściwie są nasze potrzeby, co uważamy za szczególnie ważne dla przebiegu współpracy i w końcu trafiamy na firmę, która potrafi nasze potrzeby spełnić! Lata pracy i doświadczenia nauczyły nas, że najważniejszy we współpracy z klientem jest wzajemny szacunek! Szacunek, którego realnym odzwierciedleniem stają się:

  • wysoka jakość produktów i posiłków,
  • elastyczność oferty,
  • bezpieczeństwo i profesjonalizm,
  • wysoki poziom obsługi klienta,
  • terminowość i punktualność,
  • uczciwy stosunek jakości do ceny,
  • innowacyjność,
  • rozmowa, wsłuchiwanie się w potrzeby i uczenie się od siebie nawzajem.

To właśnie najważniejsze wartości Secret Garden! Z ich uwzględnieniem staramy się nieustannie rozwijać i podnosić poziom oferowanych usług na każdym wspomnianym polu. Na najbliższe lata postawiliśmy sobie kolejne cele! Pragniemy wzmacniać naszą pozycję rynkową, rozwijając kantyny w Poznaniu i Wielkopolsce. Kolejnym krokiem jest rozszerzenie działalności na terenach Dolnego Śląska i Trójmiasta. Rozwijamy sprzedaż online, dzięki udoskonaleniu systemu zamówień i dostaw. Pracujemy nad własną aplikacją mobilną oraz doskonalimy naszą własną koncepcję systemu franczyzowego, by wraz z rozwojem wspierać przedsiębiorców, zwłaszcza tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie. Chcemy także wyjść naprzeciw potrzebom zakładów produkcyjnych i pracowników fizycznych! To im w szczególności przysługuje prawo do posiłków profilaktycznych. Dlatego, jako profesjonalny operator kantyn zakładowych pragniemy wspierać pracodawców we wdrażaniu posiłków pracowniczych.

Jeśli jesteś ciekaw co jeszcze oferuje Secret Garden, naszych kolejnych działań i przyszłości firmy zapraszamy do sprawdzenia oferty, kontaktu i śledzenia bloga!