Jak odkryć nową odsłonę stołówki?

Jak odkryć nową odsłonę stołówki?

Stołówka już od wielu lat nie powinna kojarzyć się z tą prezentowaną w filmie „Miś”. Niestety rzeczywistość okazuje się czasami równie rozczarowująca, a miejsce, w którym spożywamy posiłki, przytłacza nas swoim wystrojem, choć powinno wpływać pozytywnie na odczuwanie doznań smakowych. Plastikowe krzesła i obdarte stoły, a na talerzu ląduje breja, która wyglądem nie przypomina żadnych z dostępnych dań. I co teraz? Oczywiście większość pracowników, chcąc nie chcąc, zamykając oczy, przeżuwa kęs po kęsie, po czym w pośpiechu opuszcza stołówkę. Efekt? Człowiek wraca do pracy mniej wypoczęty, a dodatkowo zirytowany warunkami, w jakich przyszło mu spędzić przerwę. W Secret Garden odczarowujemy mit ponurych, obskurnych stołówek i pokazujemy, że jedzenie traktujemy naprawdę serio!

Dobrze urządzona kantyna = zadowolony i wydajny pracownik!

Instagram i inne media społecznościowe cały czas przypominają nam, że jedzenie od dawna nie jest już traktowane jako sposób na zaspokojenie uczucia głodu, ale coraz częściej staje się swego rodzaju rytuałem. Danie zaserwowane w sposób estetyczny sprawia, że ślinianki szaleją, a endorfiny podnoszą się w ekspresowym tempie. Nasza firma zdaje sobie sprawę, że w wielu miejscach pracy takie doznania są niemożliwe, dlatego jesteśmy tutaj, by tworzyć nową rzeczywistość gastronomiczną, dostępną nie tylko w dużych korporacjach.
Właściciel, który inwestuje w funkcjonalnie zaprojektowaną kantynę, tak naprawdę inwestuje również w siebie. Dlaczego? Pracownik, który ma możliwość jedzenia w ładnym otoczeniu i w dobrych warunkach, po przerwie wróci do swoich obowiązków z większym zapałem. Posiłek to świetny czas na nawiązywanie nowych kontaktów towarzyskich, zrelaksowanie się i rozluźnienie, a w nowych kantynach od Secret
Garden każda przerwa to czysta przyjemność!

Misja Secret Garden

Jesteśmy firmą, która od wielu lat walczy ze stereotypowymi, ponurymi stołówkami, a naszym klientom oferujemy nowoczesne kantyny. Jest to przestrzeń, w której można nie tylko dobrze zjeść, ale przede wszystkim zregenerować siły po pracy. Odpowiednio urządzone miejsce do spożywania posiłków to także świetna wizytówka firmy, w której właściciel dba o dobro pracowników na każdym etapie, troszcząc się o ich komfort również podczas przerwy obiadowej.
Marzymy o tym, aby dania serwowane w naszych kantynach standardem dorównywały tym restauracyjnym. Naszą misją jest uświadamianie innych, że pozornie tak drobne zmiany dają naprawdę wielkie rezultaty. Jeśli chcesz współtworzyć z nami społeczność osób świadomych żywienia, zapraszamy do kontaktu! Pozwól, że zajmiemy się Twoim biznesem od kuchni, zmieniając zarówno menu, jak i wystrój Twojej stołówki.

Masz atrakcyjny lokal?

Jeśli masz lokalizację, która może nas zainteresować prześlij szczegóły pod numerem telefonu
514 392 942 lub na adres e-mail: lukasz.pelowski@secretgarden.pl